www.finance.cz/505834-digitalni-revoluce-bankovnictvi/

Vývoj společnosti Kapitol není v poslední době bez komplikací.
jak se daří pražskému oblastnímu ředitelství, prozradí jeho dlouholetý
ředitel Robert Vlášek.

Více informací najdete v článku zde.

Co obnáší práce finančního poradce?

Doba prodejová skončila.

Více informací najdete v článku zde.

Proč mít pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti?

Příklad velkých majetkových škod vyplacených klientům Kooperativy

Koupě smolného kusu, či porucha spotřebiče krátce po uplynutí zákonné záruční lhůty, kdo z nás se s tím už v životě nesetkal ?

Stále více lidí pořizuje další byt jako investici. V současnosti je čtvrtina nových bytů pořizována za účelem pronájmu, často s využitím hypotečního či jiného úvěru. Nájemné pak často slouží k průběžnému splácení úvěru.

novinka 20

V posledních letech setrvale roste jak domácí produkce, tak i dovoz okrasných dřevin a ovocných stromů. Trendem jsou upravené rozkvetlé zahrady, které slouží spíše než k pěstování plodin a aktivnímu trávení volného času či k odpočinku.

novinka 19

Hodnota nemovitosnovinka 17ti i vybavení domácnosti se v čase vyvíjí, majetkové pojištění by mělo růst spolu se skutečnou hodnotou majetku

Spustili jsme pro vás nové stránky kapitol-praha.cz.

Novela zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích hýbe celým poradenským trhem. Změnu zákona o pojišťovnictví, která do české legislativy měla zavést nové evropské směrnice a regulovat především výplatu provizí u pojišťovacích zprostředkovatelů, nepodpořil dostatečný počet poslanců. Není ale všem dnům konec, vláda bude muset návrh předložit znovu a podle Roberta Vláška, ředitele pražského ředitelství finančněporadenské společnosti Kapitol, ustojí regulaci pouze velcí hráči na českém trhu.

Působení u bezpečnostních složek ho už nenaplňovalo, a tak začal po několika letech od nuly ve zcela jiném oboru. Zkusil práci finančního poradce a dnes je Robert Vlášek ředitelem pražského ředitelství finančněporadenské společnosti Kapitol. Přečtěte si zajímavý rozhovor o dlouhé cestě na vrchol, o tom, proč nezatracovat práci finančního zprostředkovatele, ale i o nové legislativě v pojišťovnictví, která se chystá pro příští rok.