auto masarik

Flotila Kapitol

Unikátní program operativního leasingu, který našim spolupracovníkům umožňuje aby za minimální měsíční náklady, jezdili v krásných, nových a reprezentativních vozech obrandovaných značkou Kapitol. Díky spolupráci se společností Škofin, Auto Masarik a Volvo mají naši spolupracovníci možnost získat vozy z modelové řady Škoda a Volvo. K úspěchu a dobrému pocitu z podnikání a kariéry patří i vhodná sebeprezentace, to flotila Kapitol dobře umožňuje.

t mobile

T- Mobile Kapitol program

Zajišťuje pro spolupracovníky exklusivní podmínky pro mobilní komunikaci a datové služby. Tarifi Kapitol zajišťují slevy až 80% oproti běžným tarifům. Na našem telekomunikačním programu stále pracujeme tak aby byl vždy nastaven pro naše spolupracovníky maximálně výhodně.

TOP Kapitol

Klub sdružující nejlepší poradce Kapitolu. Poradci sdružení v tomto klubu mají nárok na celou řadu výhod jako je podíl na zisku Kapitolu, ale také například sociální klausule.

VIP Kapitol

Klub který sdružuje nejlepší manažery Kapitolu. Manažeři sdružení v tomto klubu mají nárok na celou řadu výhod jako je podíl na zisku Kapitolu a zásluhová renta.